H Şeklinde Ahşap Stand (ATS-5)

Smartad olarak, kaliteli ve bir çok farklı modelde mağaza orta standları üretimi ve uygulamasını yapmaktayız. Özellikle tekstil ve bir çok giyim, mağaza dekorasyonu, alanında kullanılan orta raf standlarının bir çok faklı modeli ve alternatifi bulunmakta. Kaliteli ve şık duruşuyla mağazalarınızı süsleyen faklı modelde mağaza orta standlarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Dilerseniz firmanıza özel ve modelde üretim yapılabilmektedir.

• Farklı yüksekliklerde çeşitli ürünleri tanıtmanıza olanak tanır.

• Hızlı ve kolay kullanım için hazır olarak teslim edilir.

• Ebat: Yükseklik 130 x Genişlik:125 x Derinlik 60 cm

Açıklama

Smartad olarak, yüksek kaliteli mağaza standları sistemini uygun fiyatlarla bir arada sunan mağaza dekorasyon, tasarım, raf sistemleri, orta stand, hizmetlerini ve imalatını, uygulamasını yapmaktayız.

Mevcut tasarımlarımız, markanızla veya mağaza dekorunuzla uyumlu olacak şekilde sunulmaktadır.Ek olarak, bu sağlam standlara logonuzu veya sloganınızı yazdırabilirsiniz.

Kaliteli ve bir çok farklı modelde mağaza orta standları üretimi ve uygulamasını yapmaktayız. Özellikle tekstil ve bir çok giyim, mağaza dekorasyonu, alanında kullanılan orta raf standlarının bir çok faklı modeli ve alternatifi bulunmakta. Kaliteli ve şık duruşuyla mağazalarınızı süsleyen faklı modelde mağaza orta standlarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Dilerseniz firmanıza özel ve modelde üretim yapılabilmektedir.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“H Şeklinde Ahşap Stand (ATS-5)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir