Kanallı Orta Stand (ATS-2)

Smartad olarak, kaliteli ve bir çok farklı modelde mağaza orta standları üretimi ve uygulamasını yapmaktayız. Özellikle tekstil ve bir çok giyim, mağaza dekorasyonu, alanında kullanılan orta raf standlarının bir çok faklı modeli ve alternatifi bulunmakta. Kaliteli ve şık duruşuyla mağazalarınızı süsleyen faklı modelde mağaza orta standlarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Dilerseniz firmanıza özel ve modelde üretim yapılabilmektedir.

• Farklı yüksekliklerde çeşitli ürünleri tanıtmanıza olanak tanır

 Ünitenin tüm  panellerde 11 adet kanal mevcuttur.

Özellikle tekstil mağazalarında kullanılan kullanım kolaylığı ile satışı kolaylaştırmaktadır.

Kumaşı işlevsel göstermek için dört tarafı kullanılabilir.

• Genişlik:80x Derinlik:80x Yükselik:130cm

 

Açıklama

Smartad olarak, yüksek kaliteli mağaza standları sistemini uygun fiyatlarla bir arada sunan mağaza dekorasyon, tasarım, raf sistemleri, orta stant, hizmetlerini ve imalatını, uygulamasını yapmaktayız.

Mevcut tasarımlarımız, markanızla veya mağaza dekorunuzla uyumlu olacak şekilde sunulmaktadır.Ek olarak, bu sağlam standlara logonuzu veya sloganınızı yazdırabilirsiniz.

Kaliteli ve bir çok farklı modelde mağaza orta standları üretimi ve uygulamasını yapmaktayız. Özellikle tekstil ve bir çok giyim, mağaza dekorasyonu, alanında kullanılan orta raf standlarının bir çok faklı modeli ve alternatifi bulunmakta. Kaliteli ve şık duruşuyla mağazalarınızı süsleyen faklı modelde mağaza orta standlarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Dilerseniz firmanıza özel ve modelde üretim yapılabilmektedir.

 

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Kanallı Orta Stand (ATS-2)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir