Mağaza Orta Stand (ATS-1)

Smartad olarak, kaliteli ve bir çok farklı modelde mağaza orta standları üretimi ve uygulamasını yapmaktayız. Özellikle tekstil ve bir çok giyim, mağaza dekorasyonu, alanında kullanılan orta raf standlarının bir çok faklı modeli ve alternatifi bulunmakta. Kaliteli ve şık duruşuyla mağazalarınızı süsleyen faklı modelde mağaza orta standlarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Dilerseniz firmanıza özel ve modelde üretim yapılabilmektedir.

• Farklı yüksekliklerde çeşitli ürünleri tanıtmanıza olanak tanır

 Hızlı ve kolay kullanım için hazır olarak teslim edilir

Özellikle tekstil mağazalarında kullanılan kullanım kolaylığı ile satışı kolaylaştırmaktadır.

Kumaşı işlevsel göstermek için dört tarafı kullanılabilir.

• Genişlik:60x Derinlik:60x Yükselik:128 cm

 

Açıklama

Smartad olarak, yüksek kaliteli mağaza standları sistemini uygun fiyatlarla bir arada sunan mağaza dekorasyon, tasarım, raf sistemleri, orta stant, hizmetlerini ve imalatını, uygulamasını yapmaktayız.

Mevcut tasarımlarımız, markanızla veya mağaza dekorunuzla uyumlu olacak şekilde sunulmaktadır.Ek olarak, bu sağlam standlara logonuzu veya sloganınızı yazdırabilirsiniz.

Kaliteli ve bir çok farklı modelde mağaza orta standları üretimi ve uygulamasını yapmaktayız. Özellikle tekstil ve bir çok giyim, mağaza dekorasyonu, alanında kullanılan orta raf standlarının bir çok faklı modeli ve alternatifi bulunmakta. Kaliteli ve şık duruşuyla mağazalarınızı süsleyen faklı modelde mağaza orta standlarını firmamızdan temin edebilirsiniz. Dilerseniz firmanıza özel ve modelde üretim yapılabilmektedir.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Mağaza Orta Stand (ATS-1)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir