Kasalı Ahşap Stand

Kendi imalathanemizde Türkiye’nin her yerine Ahşap Stand modellerini imal ediyoruz. Ayaklı ahşap raf ünitesi, bir mağaza veya kafede perakende veya depolama alanı olarak mükemmel bir üründür. Bu versiyonda, kişiselleştirme için ek bir alan sunmanın yanı sıra stoğu yerinde tutan ek başlık panoları da vardır. Grafikler veya metinler gerektiği gibi markalanabilirler.

• 3 Kare Kasa (üste 1 adet)

• Her sandıkta başlık tahtası

• Kişileştirmek İçin Reklam alanı mevcuttur.

• Modellerimizden birini seçin ve ürününüze en uygun şekilde özelleştirin.

•  Opsiyonel olarak tekerlek eklenebilir.

•  Yükseklik: 142 cm, Genişlik: 36 cm, Derinlik:36 cm

Açıklama

Ahşap, uygulama esnasında neredeyse sınırsız özgürlük sağlayan bir hammaddedir dolayısıyla ahşap standlar da müşterilerin istek ve beklentilerinin tam anlamıyla karşılanmasını sağlamaktadır.

Kendi imalathanemizde Türkiye’nin her yerine Ahşap Stand modellerini imal ediyoruz. Birbirinden farklı modern tasarımlarla en iyi işçilik ve malzeme garantisi sunuyoruz. Ekimize ulaşan talepler ve İstenilen değişiklik var ise revize edilir ve Ahşap Stand üretime hazır hale getirilir.

Ahşap standlar,perakende satış sektöründe en fazla kullanılan standlardan olup,hem şıklığı hem sağlamlığı ile dikkati çekmektedir.Ahşap standların hemen hemen her sektöre uygun olmasından dolayı en fazla tercih edilen stand çeşitlerindendir.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Kasalı Ahşap Stand” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir