Ahşap Wc Yönlendirme Tabelası

Ahşap Tabela Yönlendirme sistemlerinde kurumsal ve butik müşterilerine hizmet veriyor. Ofis banko ve banko arkası için logo ve logotype uygulamaları için kullanılabilen bu ürünler ayrıca yönlendirme, ofis bilgi ve anı tabelası olarak da kullanılabilmektedir. Ahşap Tabela Yönlendirme sistemleri retro konsepte sahip kafe, restoran, sanat icra merkezleri, atölyeler ve barlar gibi bir çok alanda dış mekan tabelası olarak da kullanılmaktadır. Ahşap Tabela Yönlendirme sistemlerinde iç mekan işler için kullandığımız organik yağlı ürünler ve dış mekan ürünlerde kullandığımız ithal vernik sayesinde çok uzun süre dayanıklığını korumakta ve ilk gün ki görüntüsünü korumaktadır.

Açıklama

Ürün Özellikleri ; Müşteri tercihine bağlı olarak 8 – 30 mm. kalınlığında ahşap malzemeden imal edilmektedir. Tüm malzeme kesimleri cnc ve lazer makinalarda yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak ürünler özel renklendirme ve koruma malzemeleriyle kaplanmakta veya naturel olarak imal edilmektedir.  Ürünler ile ilgili tüm montaj malzemeleri ürüne dahil olarak teslim edilmektedir.

Dünyanın ve Türkiye’nin her yerine sevkiyat yapmaktayız.

Sitemizdeki modeller dışında size özel farklı tasarımlar ve üretim yapılabilir.

 İç mekan veya dış mekana uygun olarak üretilebilir.

Ek bilgi

Ebat

→ Ölçü Çeşitleri İçin Tıklayınız ←, TS2-1: Yükseklik:188 x Genişlik:75 x Derinlik: 45, TS2-2: Yükseklik:187 x Genişlik:70 x Derinlik: 43, TS2-3: Yükseklik:189 x Genişlik:86 x Derinlik: 52

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ahşap Wc Yönlendirme Tabelası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir