Tezgah Üstü Stand (ST-4)

İki tepsi raflı bu basit ahşap teşhir ünitesi, bir bar veya tezgâhta aperatifler veya tatlılar sergilemek için harika bir yoldur. Logonuz veya Sloganınızla Özelleştirebilirsiniz.

•Tezgahta Ürün görünürlüğünü artırır.

• Ekstra Güçlü ve Dayanıklı yapı

• Reklam Alanı mevcuttur.

• Yükseltilmiş ürün tüketiciye kolay erişim sağlar.

• Ürün hasarını en aza indirin.

• Genişlik :55 cm Derinlik :34 cm Yükselik:78cm

Açıklama

Tezgâh üstü stand türleri, ürünleri doğrudan müşterilere ulaştıran pratik sistemlerdir. Diğer pek çok stand türüne göre çok daha basit yapıda olan tezgâh üstü standlarda, tel, metal ve ahşap gibi çeşitli materyallerin kullanılması mümkündür.

Bu sayede markaya özel tasarımlar da hayata geçirilebilir. Diğer taraftan ürünlerin boyutlarına ve türlerine uygun olarak da şekillendirilebilirler.

Tezgâh üstü standlar basit olarak nitelense de oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir ve tüm bu çeşitliliği Smartad kapsamında görebilirsiniz. Sektöre dair tüm yenilikleri, tüm çeşitleri ve de kaliteyi bir arada bulabileceğiniz firmamızda size ve markanıza özel kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Tezgâh üstü standlar ya da diğer stand türlerine ihtiyaç duyduğunuzda, işinizi güvenilir ellere emanet etmeli ve tecrübe ve kalitenin peşini bırakmamalısınız. Bu doğrultuda yolunuz firmamızla kesişecektir. Hem malzeme çeşitliliği, hem de stand çeşitliliği ile markanıza değer katacak projelere ulaşabilirsiniz.

Markanızın ya da ürünlerinizin sahip olduğu hedefler de bu sayede daha ulaşılabilir olacaktır.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Tezgah Üstü Stand (ST-4)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir