Plastik Tanıtım Standı (TS1)

Ürün tanıtımlarınızda kullanabileceğiniz şık bir üründür. Çok çabuk ve kolay kurulur. Polistren malzemeden üretilmiştir. Standart rengi beyazdır. Alınlık portatiftir. Baskı alanı tek fondan oluşur. Arka kısımdaki raf sayesinde ürünlerinizi rahatça stoklayabilirsiniz.Alışveriş merkezlerinde ve halka açık alanlarda, ürünlerinizin tanıtımında ve teşhirinde kullanılan seyyar, hafif, taşınması ve kurulumu kolay, pratik masalardır.

Diğer standlara göre daha hafif ve ekonomiktir.

• Kurulumu ve taşıması kolay

• Arka kısmında bir adet raf bulunmaktadır

• Özel taşıma çantası bulunmaktadır

Standart rengi beyazdır

Kurulum süresi yaklaşık 3dk’dir.

Arka kısımdaki raf sayesinde ürünlerinizi rahatça stoklayabilirsiniz.

 

→Ürün demonte paketlenir

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Plastik Stand modelleri alışveriş merkezlerinde ve halka açık alanlarda, ürünlerinizin tanıtım, teşhir ve sergilemesinde kullanılan seyyar, hafif, portatif plastik stantlardır. Plastik stand modellerimizin taşınması ve kurulumu son derece kolay ve pratiktir.

Plastik stand, teşhir standı, ürün stantı, tadım standı, tattırma standı, demonte stant, karşılama standı, sunum stantı, promosyon stand, market standı olarak da bilinir.

Mevcut Plastik Stand Modellerimiz yanında farklı tasarımlara göre plastik stand üretmekteyiz.

Firma taleplerine göre özel tasarım standı da üretmekteyiz. İhtiyacınız olan her türlü stand imalatı için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Ek bilgi

Ebat

→ Ölçü Çeşitleri İçin Tıklayınız ←, TS1: Genişlik: 89 x Yükseklik: 187 x Derinlik:47 cm, TSU: Genişlik: 86 x Yükseklik:188 x Derinlik:52 cm

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Plastik Tanıtım Standı (TS1)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir