Kare Tanıtım Standı (TS2)

Plastik tadım ve tattırma stand modellerimizden olan, “Kare Tanıtım standı TS2” modelimiz ürün tanıtım, teşhir ve sergilemesinde, fuar etkinliklerinde, sunum aktivitelerinde kullanılmaktadır. Tanıtım Standı iç gövdesinde 1 adet raf bulunmaktadır. İstenildiğinde tekerlek ilavesi mümkündür. Plastik stand kurulum süresi 3 dakikadır. Kurulumu kolay ve portatif bir teşhir stand modelidir. Tadım standı pvc çanta içinde demonte şeklinde satılmaktadır.

• Kurulumu ve taşıması kolay

• Arka kısmında bir adet raf bulunmaktadır

• Özel taşıma çantası bulunmaktadır

Standart rengi beyazdır

Kurulum süresi yaklaşık 3dk’dir.

Arka kısımdaki raf sayesinde ürünlerinizi rahatça stoklayabilirsiniz.

 

→Ürün demonte paketlenir

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Stok kodu: Yok Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

Plastik Stand modelleri alışveriş merkezlerinde ve halka açık alanlarda, ürünlerinizin tanıtım, teşhir ve sergilemesinde kullanılan seyyar, hafif, portatif plastik stantlardır. Plastik stand modellerimizin taşınması ve kurulumu son derece kolay ve pratiktir.

Plastik stand, teşhir standı, ürün stantı, tadım standı, tattırma standı, demonte stant, karşılama standı, sunum stantı, promosyon stand, market standı olarak da bilinir.

Mevcut Plastik Stand Modellerimiz yanında farklı tasarımlara göre plastik stand üretmekteyiz.

Firma taleplerine göre özel tasarım standı da üretmekteyiz. İhtiyacınız olan her türlü stand imalatı için bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Ek bilgi

Ebat

→ Ölçü Çeşitleri İçin Tıklayınız ←, TS2-1: Yükseklik:188 x Genişlik:75 x Derinlik: 45, TS2-2: Yükseklik:187 x Genişlik:70 x Derinlik: 43, TS2-3: Yükseklik:189 x Genişlik:86 x Derinlik: 52

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Kare Tanıtım Standı (TS2)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir