Zarif Şarap Standı

İşlenmemiş  ahşaptan yapılmış bu zarif şarap rafı ile her zaman farklı şarap çeşitlerine doğrudan erişebilirsiniz. İstediğiniz zaman sahip olduğunuz alan veya şarap miktarına uyarlanabilir ve daha ileri modüller ile genişletilebilir. İşlenmemiş yüzey, halihazırda sahip olduğunuz raflarla kolayca birleştirilebilir.
Bu mükemmel şarap rafında 24 Şarap ve Benzeri şişeyi saklayabilirsiniz.

Yer tasarrufu sağlayan tasarım

Zarif şarap rafı ünitesi

Hızlı ve kolay kendinden montajlı

Ölçü: 52x25x52 cm’dir.

 

Açıklama

Mevcut tasarımlarımız, markanızla veya mağaza dekorunuzla uyumlu olacak şekilde sunulmaktadır.Ek olarak, bu sağlam standlara logonuzu veya sloganınızı yazdırabilirsiniz.

Bu sadece ürünlerimizin bir örneğidir, özellikle müşteriler için özel hizmet sunuyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa veya bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin; Tercih ettiğiniz ürün olup olmadığını görmek için diğer ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Şarap severler çok daha iyi bilirler,şarabı saklamanın ve sunmanın önemini,güzel bir sunum kadar estetik görünümün de ayrı bir önem taşır.Şarapçılık hem damağa ,hem göze hitap eden ayrı bir uzmanlık alanıdır diyebiliriz.Sunumuyla tam bir görsel şova dönüşen şarap ikramları masa servisleri için tasarlanmış oldukça şık bir servis imkanı sunuyor.

Güneş görmeden ,yatay olarak saklanması gereken şarap şişeleri için tasarlanmış birbirinden şık tasarımlar,dekoratif görüntüleri ile bulundukları ortamın dekorasyonuna da ayrıcalıklı bir zarafet kazandıracaktır.Dekoratif Ahşap Şarap Standları son derece estetik ve göz alıcı modelleri ile hayranlık uyandırıyor.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Zarif Şarap Standı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir