Kare Şarap Standı

Doğal şarap rafı Doğal ahşaptan yapılan bu kullanışlı şarap rafı, istediğiniz zaman birçok farklı şarap çeşidine doğrudan erişmenizi sağlar. İstiflenebilir ve bu nedenle mevcut alana ve şaraplara uyarlanabilir ve ek modüller eklenerek genişletilebilir. Raf her iki taraftan da doldurulabilir.

Yer tasarrufu sağlayan tasarım

Doğal ahşap şarap rafı

25 şişe kapasitelidir

İstiflenebilir

Montaj gerektirmez

Tüm boyutlar yaklaşık değerlerdir

Ölçü: 52x25x52 cm’dir.

 

Açıklama

Mevcut tasarımlarımız, markanızla veya mağaza dekorunuzla uyumlu olacak şekilde sunulmaktadır.Ek olarak, bu sağlam standlara logonuzu veya sloganınızı yazdırabilirsiniz.

Bu sadece ürünlerimizin bir örneğidir, özellikle müşteriler için özel hizmet sunuyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa veya bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin; Tercih ettiğiniz ürün olup olmadığını görmek için diğer ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Şarap severler çok daha iyi bilirler,şarabı saklamanın ve sunmanın önemini,güzel bir sunum kadar estetik görünümün de ayrı bir önem taşır.Şarapçılık hem damağa ,hem göze hitap eden ayrı bir uzmanlık alanıdır diyebiliriz.Sunumuyla tam bir görsel şova dönüşen şarap ikramları masa servisleri için tasarlanmış oldukça şık bir servis imkanı sunuyor.

Güneş görmeden ,yatay olarak saklanması gereken şarap şişeleri için tasarlanmış birbirinden şık tasarımlar,dekoratif görüntüleri ile bulundukları ortamın dekorasyonuna da ayrıcalıklı bir zarafet kazandıracaktır.Dekoratif Ahşap Şarap Standları son derece estetik ve göz alıcı modelleri ile hayranlık uyandırıyor.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Kare Şarap Standı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir