Ahşap Şarap Standı (AŞS-3)

Her ev, restoran ve kiler için uygun, bir hediye olarak mükemmel, ya da sadece herhangi bir şarap koleksiyoneri için”olması gereken bir ürün”. Şarap rafları, her fırsatta bir şarap koleksiyonu için çok pratik ve güvenli bir depolama alanıdır. Mutfak, kiler veya oteller için idealdir.  Ahşap vidalar ve montaj talimatları dahildir. Doğru montaj için sadece bir tornavida gereklidir.

42 şişe için 7 Şarap Rafı

Şarap koleksiyonu için pratik, dekoratif ve güvenli depolama.

Mutfak, kiler veya oteller için idealdir

Boyutlar: 102x62x25 (cm)

 

Açıklama

Mevcut tasarımlarımız, markanızla veya mağaza dekorunuzla uyumlu olacak şekilde sunulmaktadır.Ek olarak, bu sağlam standlara logonuzu veya sloganınızı yazdırabilirsiniz.

Bu sadece ürünlerimizin bir örneğidir, özellikle müşteriler için özel hizmet sunuyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa veya bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin; Tercih ettiğiniz ürün olup olmadığını görmek için diğer ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Şarap severler çok daha iyi bilirler,şarabı saklamanın ve sunmanın önemini,güzel bir sunum kadar estetik görünümün de ayrı bir önem taşır.Şarapçılık hem damağa ,hem göze hitap eden ayrı bir uzmanlık alanıdır diyebiliriz.Sunumuyla tam bir görsel şova dönüşen şarap ikramları masa servisleri için tasarlanmış oldukça şık bir servis imkanı sunuyor.

Güneş görmeden ,yatay olarak saklanması gereken şarap şişeleri için tasarlanmış birbirinden şık tasarımlar,dekoratif görüntüleri ile bulundukları ortamın dekorasyonuna da ayrıcalıklı bir zarafet kazandıracaktır.Dekoratif Ahşap Şarap Standları son derece estetik ve göz alıcı modelleri ile hayranlık uyandırıyor.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ahşap Şarap Standı (AŞS-3)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir