Ahşap Şarap Kasası

Şarap düzgün bir şekilde bakılmayı sever ve bu sürecin ilk aşaması şişeleri doğru yerde saklar. İster yeni başlamış olun ister tecrübeli bir şarap büfesi olsun, şarap şişesi raflarına sahip bu güzel ahşap sandık, kolay ve esnek bir depolama alanı sağlar.

Sandık birbiri üstüne istiflenebilir ve kolayca esnek bir depolama sistemi oluşturabilir. Daha da önemlisi, şarap bu yüksek sınıf depolama kasalarıyla doğru şekilde yerleştirilir, böylece her barda servis mükemmel olur.

•Boyutlar: 53cm x 36cm x 26cm

Açıklama

Mevcut tasarımlarımız, markanızla veya mağaza dekorunuzla uyumlu olacak şekilde sunulmaktadır.Ek olarak, bu sağlam standlara logonuzu veya sloganınızı yazdırabilirsiniz.

Bu sadece ürünlerimizin bir örneğidir, özellikle müşteriler için özel hizmet sunuyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa veya bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin; Tercih ettiğiniz ürün olup olmadığını görmek için diğer ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Şarap severler çok daha iyi bilirler,şarabı saklamanın ve sunmanın önemini,güzel bir sunum kadar estetik görünümün de ayrı bir önem taşır.Şarapçılık hem damağa ,hem göze hitap eden ayrı bir uzmanlık alanıdır diyebiliriz.Sunumuyla tam bir görsel şova dönüşen şarap ikramları masa servisleri için tasarlanmış oldukça şık bir servis imkanı sunuyor.

Güneş görmeden ,yatay olarak saklanması gereken şarap şişeleri için tasarlanmış birbirinden şık tasarımlar,dekoratif görüntüleri ile bulundukları ortamın dekorasyonuna da ayrıcalıklı bir zarafet kazandıracaktır.Dekoratif Ahşap Şarap Standları son derece estetik ve göz alıcı modelleri ile hayranlık uyandırıyor.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ahşap Şarap Kasası” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir