Ahşap Ekmek Standı (AES-2)

Bu ürün; fırınlar, kafeler ve marketlerde ekmek, kek, pasta veya simit görüntülemek için kullanılabilecek ideal bir ahşap stantdır. Bu ekmek rafı bir kit olarak satışa sunulmaktadır. Mağaza veya mağaza rafları için ekran rafları, taze pişmiş ürünlerinizi veya markalı ekmeklerinizi sergilemek için, mağazanızdaki alışverişçiler tarafından karşılaştırılabilecek en uygun yöntemdir.

• Mekanlarınızda farklılık yaratır

• Ürünlerinize hijyen ve kalite katar

• Proje bazlı raf seçenekleri ile farklılık katar

• Ekmek depolama ve teşhir seçenekleri ile mekanlarınızı tamamlar

Alüminyum Panel : Genişlik:120x yükseklik:210 cm Taban Derinlik:55 cm
2 Adet: 120×33 cm Ahşap Ekmek Rafı
1 Adet: 120×40 cm Ahşap Ekmek Rafı
1 Adet: 120 cm Genişliğinde Bölmeli alan

Açıklama

Ekmek standlarının bir çok modeli vardır bir çok model az kalır sınırsız desek daha yeridir bu sebepten bizim tasarımlarımıza şekil verebilmemiz için önemli olan sizlerin unlu mamullerde veya ekmek satışında ne gibi bir yol izlediğiniz ürünlerinizin paketli veya paketsiz olduğu çok önemlidir çünkü paketli ürünler için daha ferah açık standlar veya dolaplar tasarlanır. Açık ekmek veya unlu mamulleri için ise kapalı standlar tercih ediyoruz özel raf sistemleri ürünleriniz için birebir tasarlanmaktadır. Ekmek standları ürünleriniz ve firmanızın köklü geçmişi göz önüne alınarak modellenmektedir ki bu sayede sattığınız ürünün kalitesini yaptığımız standlar ile daha ileriye taşıyabilirsiniz.Dilerseniz firmanıza özel ve modelde üretim yapılabilmektedir.

Smartad, ekmek standları konusunda kapalı unlu mamulleri satan köklü firmalara hizmet vermektedir sizde bu firmaların memnuniyeti içerisinde bulunmak isterseniz yapmanız gerek sadece bize ulaşmaktır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ahşap Ekmek Standı (AES-2)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir